Pytania i odpowiedzi

Możesz zawsze liczyć na wsparcie ACCO RENT.
W jakich godzinach mogę odebrać lub zwrócić klucze do obiektu?

Biuro Acco Rent pracuje codziennie między godziną 10:00 a 18:00. Odbiór kluczy jest możliwy nie wcześniej niż o godzinie 15:00 i najpóźniej do 18:00 w dniu przyjazdu. Zwrot kluczy musi nastąpić do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Odstępstwa od unormowanych godzin opisuje regulamin AccoRent.

Czy mogę zarezerwować obiekt, nie posiadając karty kredytowej?

Jedyną formą płatności przy dokonywaniu rezerwacji jest przelew bankowy. Aby zrealizować płatność i zarezerwować pobyt, należy skorzystać z wyszukiwarki dostępnych Obiektów na stronie internetowej www.noclegi.accorent.com, wpisując daty przyjazdu i wyjazdu oraz liczbę osób, które będą korzystały z Obiektu. Po dokonaniu wyboru Obiektu, należy nacisnąć „Zarezerwuj” i postępować zgodnie kolejnymi instrukcjami. Ostatnim etapem jest płatność przez serwis Przelewy24.

Jak mogę sprawdzić, ile będzie kosztował nocleg?

Pełna informacja o płatności za zarezerwowany Obiekt będzie widoczna podczas zakładania rezerwacji oraz zostanie przesłana wraz z wiadomością o szczegółach rezerwacji na wskazany adres e-mail.

Czy wymagana jest wpłata przedpłaty?

Aby zagwarantować rezerwację, należy wpłacić przedpłatę na wskazany na stronie internetowej bądź przez pracownika Biura Obsługi Klienta numer konta bankowego. Podczas zameldowania wymagana jest także wpłata zwrotnej kaucji w formie gotówkowej. Wysokość kaucji może się różnić w zależności od typu rezerwowanego Obiektu.

Czym różnią się dwie wyskości wpłacanej przedpłaty do zarezerwowania obiektu?

Przedpłaty w wysokości 30% lub 100% to wybór, który dajemy naszym Klientom w zależności od ich potrzeb i oczekiwań. Częściowa przedpłata oznacza konieczność uiszczenia reszty wpłaty za nocleg przy zameldowaniu w formie gotówkowej. Niektóre okresy mogą zostać objęte restrykcją dokonania 100% przedpłaty. Należy pamiętać, że przedpłata nie zostaje zwrócona, jeśli Klient nie zachowa ustanowionego terminu do modyfikacji rezerwacji, który szczegółowo opisuje regulamin AccoRent.

 
W jaki sposób mogę się dowiedzieć, czy moja rezerwacja jest potwierdzona?

Po dokonaniu płatności, na wskazany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość o szczegółach rezerwacji. Jeśli nastąpiłyby jakiekolwiek niejasności lub niezgodności, prosimy skontaktować się z naszym Biurem: (+48 727 333 111, contact@accorent.com).

Regulamin AccoRent.

Czy będę musiał uiścić opłatę za anulowanie rezerwacji?

Bezpłatna anulacja rezerwacji jest możliwa w nieprzekraczalnym terminie do 14 dni przed dniem przyjazdu. Anulowanie rezerwacji po tym terminie oznacza opłatę 100% wartości założonej rezerwacji.

Jak mogę być pewny, że moja rezerwacja została odwołana?

Informacja o anulowanej rezerwacji i warunkach, na których została anulowana jest przesyłana drogą elektroniczną przez pracownika Acco Rent.

Co jest wliczone w cenę?

Cena zawiera opłatę za za zarezerwowaną ilość nocy, startery w postaci kawy oraz herbaty, sprzątanie końcowe, jak również udostępnienie pościeli, zestawów toaletowych oraz reszty wyposażenia właściwego dla danego Obiektu. Na życzenie dostępne są usługi dodatkowe, które zostaną wyszczególnione i uwzględnione w końcowym rachunku.

Gdzie mogę znaleźć adres obiektu?

Każdy z oferowanych Obiektów posiada swój profil na naszej stronie internetowej www.noclegi.accorent.com zawierający jego lokalizację. Dokładne informacje dotyczące położenia Obiektu są udzielane po zakończeniu czynności zameldowania w biurze Acco Rent.